Domů Kurzy Instruktoři Jak to funguje Doporučení Dárkový poukaz  
Nabízené kurzy
Jak fungují PPSOP kurzy
Základy
Týdenní lekce
Hodnocení a zpětná vazba
Otázky a odpovědi
Garantujeme spokojenost


🎄PERFEKTNÍ FOTO VÁNOCE 2019🎄 SLEVOVÁ AKCE - 25 % na všechny naše kurzy.
Přímo při platbě použijte kupón ROZBALTO25. Sleva platí do 23.12.2019!


PORTRÉT KREATIVNĚ
Novinka v portfoliu našich kurzů!

Instruktoř: Monika Banas                                            Délka kurzu: 4 týdny             Cena: 3.490 CZK           

Portréty dnes fotí skoro každý, ale vyniknout je čím dál těžší!
V tomto kurzu objevíte mnohé metody a techniky, jak nafotit portréty novým a neočekávaným způsobem. Materiály kurzu obsahují detailní popis těchto fotografických technik, mnoho ukázkových fotografií, rady a tipy jak hledat a využít lokality, světlo, fotodoplňky, styling a jak to všechno spojit, aby vaše záběry odrážely vaši originální představivost. Naučíte se, jak mohou zcela jednoduché věci dramaticky změnit vaše záběry k lepšímu a jak snadno dosáhnout jedinečný výsledek. Vyzkoušíte si však i složitější postupy, které jste vždy chtěli, ale nikdy jste se k tomu neodhodlali... nebo o kterých jste dosud ani netušili. V materiálech také najdete vysvětlení nastavení fotoaparátu a mnoho příběhů a záběrů "zpoza scény", ze kterých se také hodně naučíte. A protože jsme přesvědčeni o tom, že by focení mělo být i zábavné a naplňující dobrým pocitem, kurz jsme vytvořili tak, aby vám po jeho absolvování zůstaly nejen skvělé portréty, ale i pocit "tohle jsem si fakt užil". Tento kurz zkrátka vybičuje vaši schopnost experimentovat a myslet mimo zaběhané koleje na maximum a nabudí vaše kreativní smysly při focení portrétů tak, aby výsledkem byly úžasné a překvapivé záběry. Vydejte se na cestu kreativního focení portrétů, experimentování, improvizace a načerpání nové inspirace spolu s námi!

PORTRÉT KREATIVNĚ


Obsah kurzu:

Lekce 1 - OBYČEJNÉ VĚCI NEOBYČEJNĚ
Praktické na úvod, V batohu (co se portrétů týká), Jiný úhel pohledu, Pozadí, hledání zajímavého pozadí, vytvořte si vlastní pozadí, Bokeh, Fotodoplňky a neobvyklé fotodoplňky, Odrazy, Multiexpozice, Záměrně rozostřené

Lekce 2 - O POČASÍ... A JINÝCH NE/ČASECH
Vítr, Mlhavo, Za sklem / za oknem, V dešti, Duha, Sníh, Mráz, Všude voda... někdy bílá

Lekce 3 - SVĚTLO, SVĚTLO, STÍN
Bokeh v popředí, Stínohra, Siluety, Low key, High key, Neobvyklý zdroj světla, Portrét při svíčkách, Malování světlem

Lekce 4 - MEZI NÁMI BARVAMI
Make-up, "Make a mess", Barevná dýmovnice, Barevné fólie, Malování světlem II., Monochromatické portréty

Lekce 5 – BONUSOVÁ
Je to portrét nebo ne? Photoshop techniky pro kreativní portrétyPožadavky kurzu:

Digitální fotoaparát s plně manuálním módem a základní setový objektiv nebo objektivy. Velmi dobrá znalost fotografického trojúhelníku clona/rychlost závěrky/ISO a focení v plně manuálním módu nebo absolvování kurzu "Naučte se exponovat kreativně 1".


PORTRÉT KREATIVNĚInstruktor: Monika Banas

Monika Banas Monika začala fotografovat jako devítiletá s fotoaparátem Zenit a fotografování bylo jako hobby vždy součástí jejího života. Po přestěhování za velkou louži, se začala fotografování věnovat do hloubky, absolvovala mnoho fotografických kurzů (mezi jinými i víceré v rámci PPSOP.com) a workshopů u známých fotografů a následně začala spolupracovat s fotografem Bryanem Petersonem a Scottym Stulbergom i jako instruktor. Od té doby se fotografii intenzivně věnuje řadu let, profesně osm let jako fotograf se zaměřením na portrétovou fotografii.
Ve volném čase ráda zachytává na paměťové karty i všechny běžné věci kolem nás a věnuje se různým fotografickým projektům (napřiklad Fotoprojekt 52). Miluje Nikon a sklo 85mm f/1.4. Žije a fotografuje v USA. Její práci najdete na WEBu a aktuální dění můžete sledovat na FACEBOOKu nebo na BLOGu.


Všechny záběry níže nafotografovali studenti v průběhu tohoto kurzu:

Naučte se exponovat kreativně i vy!

© Martina Schönwälderová, Darja Nezvalová, Lenka Rondevaldová, Zuzana Řebíčková Minxová, Blanka Ulaherová, Michaela Nesvadbová, Zuzana Lenčešová Kremsa, Daša Sládková Petrovičová, Tereza PíchováCo vás čeká a nemine?

Naučte se fotografovat portrét i vy!


fotosoutěže, fotovideá, informace a super foto komunita!
facebook Zadejte si nás k oblíbeným stránkám na Facebooku PPSOP Blog Perfektní Blog Školy Perfektní Fotografie

Autorská práva © 2019 Aperture Productions LLC. Všechna práva jsou vyhrazena
Přihlášení studentů PPSOP:
UŽIVATELSKÉ JMÉNO: HESLO:  
   
Zapomněli jste přihlašovací údaje?