Domů Kurzy Instruktoři Jak to funguje Doporučení Dárkový poukaz  
Nabízené kurzy
Jak fungují PPSOP kurzy
Základy
Týdenní lekce
Hodnocení a zpětná vazba
Otázky a odpovědi
Garantujeme spokojenost

NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 1.
Instruktoři: Patrik Banas a Monika Banas                                                                     Délka kurzu: 4 týdny
Autor a garant kurzu: Bryan Peterson                                                                         Cena: 1.999 CZK

BESTSELLER v našem portfoliu!
Propracovaný kurz pro začátečníky a mírně pokročilé, připravený na základě ohlasů našich studentů a fanoušků.
Naučte se exponovat kreativně a získejte individuální zpětnou vazbu za bezkonkurenční cenu!


Nepochybně nejoblíbenější fotokurz na Internetu! Jeho lekce jsou vytvořené na základě celosvětově velmi úspěšné Bryanovy knihy Naučte se exponovat kreativně.

Každý týden vám v lekci objasníme svět expozice, který může být často nejasný až odstrašující.

Tisíce fotografů se už naučilo, že Bryan dokáže těžké téma o exponování udělat lehce zvládnutelné. Hned v první lekci uvidíte a dozvíte se, jaký je rozdíl mezi správnou expozicí a kreativě-správnou expozicí.

Taktéž se hned první týden naučíte, jak lehké je fotografovat v módu manuální expozice. A díky Bryanovu jedinečnému vzdělávacímu přístupu a informativní zpětné vazbě budete okouzlení, jak je vlastně lehké porozumět vztahům mezi clonou (f/číslem), rychlostí závěrky a citlivostí ISO. Bojujete s termínem hloubka ostrosti?

Víte, KTEROU clonu použít a kdy ji použít, abyste dosáhli co největšího kontrastu a ostrosti vašeho snímku? Víte, které dvě clony zajistí, aby vaše pozadí zůstalo rozostřené?

Víte, KTERÁ clona v kombinaci se správným objektivem vám zajistí ostrost od jednoho metru až do nekonečna? Jestli hledáte způsob, jak mít VŽDY perfektní snímky, nebo nerozumíte, proč některé expozice fungují a některé ne, tak potom je toto ten správný kurz pro vás. Už jste objevili a přezkoumali vzrušující svět naplněný záběry plnými pohybu? Tento kurz vás naučí vše o kreativním použití rychlosti závěrky od zmrazení akce až po naznačení pohybu.

Tento kurz vám ukáže jak, kdy a kde dosáhnout perfektní expozici – jedenkrát a navždy, to vám garantujeme!


Tento kurz zahrnuje následující témata:
 • Základy expozice
 • Měření expozice
 • Citlivost ISO
 • Clona pro začátečníky a mírně pokročilé
 • Izolování objektu
 • Fotografie vyprávějící příběh
 • "To je jedno" clona
 • Siluety kolem nás
 • Clona a rychlost závěrky
 • Sledování objektu v pohybu
 • Zmrazení akce
 • Naznačení pohybu
 • Zajištění správné expozice

Požadavky na kurz:
Digitální fotoaparát s plně manuálním expozičním módem. Základní setový objektiv je plně postačující. Žádná další fotografická výbava není nutná k absolvování tohoto základního kurzu!

Doporučené pokračování:
Po skončení tohoto kurzu vřele doporučujeme studentům pokračovat v objevování krásy exponování v navazujícím kurzu
Naučte se exponovat kreativně 2.

Autor a garant kurzu: Bryan Peterson

bryan petersonBryan je fotografem víc než 30 let a učitelem fotografie už víc než 20 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně. Bryan je Američan a momentálně žije v Chicagu, USA. Bryanovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na jeho profilu na FACEBOOKu.

Instruktor: Patrik Banas

Patrik Banas Patrik je profesionální, zanícený a dlouholetý fotograf. Organizuje zážitkové foto workshopy po celém světě. Ve volném čase působí jako instruktor a také poskytuje individuální kurzy pro začátečníky s digitální zrcadlovkou. Bryanův styl vzdělávání ho velmi zaujal a ovlivnil, momentálně spolupracuje s Bryanem už více než deset let. Patrik pochází ze Slovenska, žil pět let v Praze a momentálně žije v St. Louis, Missouri. Patrikovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na BLOGu nebo na FACEBOOKu.

Instruktor: Monika Banas

Monika Banas Monika začala fotografovat jako devítiletá s fotoaparátem Zenit. Další léta nebyli fotograficky nijak zvlášť intenzivní, ale fotografování bylo jako hobby vždy součástí jejího života. V dospělosti, a zejména pak po přestěhování za velkou louži, se začala fotografování věnovat do hloubky. Absolvovala mnoho fotografických kurzů, mezi jinými i víceré v rámci PPSOP.com. Ve vzdělávání pokračovala i účastí na fotografických workshopech u známých fotografů a následně začala spolupracovat s fotografem Bryanem Petersonem a Scottym Stulbergom i jako instruktor.

Od té doby se fotografii intenzivně věnuje řadu let, profesně osm let jako fotograf se zaměřením na portrétovou a rodinnou fotografii, zejména na novorozence, miminka a děti. Ve volném čase ráda zachytává na paměťové karty i všechny běžné věci kolem nás a věnuje se různým fotografickým projektům. Miluje Nikon a sklo 85mm f/1.4

Žije a fotografuje v USA. Její práci najdete na WEBu a aktuální dění můžete sledovat na FACEBOOKu nebo na BLOGu.
fotosoutěže, fotovideá, informace a super foto komunita!
facebook Zadejte si nás k oblíbeným stránkám na Facebooku PPSOP Blog Perfektní Blog Školy Perfektní Fotografie

Autorská práva © 2012 Aperture Productions LLC. Všechna práva jsou vyhrazena
Přihlášení studentů PPSOP:
UŽIVATELSKÉ JMÉNO: HESLO:  
   
Zapomněli jste přihlašovací údaje?