Domů Kurzy Instruktoři Jak to funguje Doporučení Dárkový poukaz  
Nabízené kurzy
Jak fungují PPSOP kurzy
Základy
Týdenní lekce
Hodnocení a zpětná vazba
Otázky a odpovědi
Garantujeme spokojenost
BALÍČEK ZA VÝHODNOU CENU!


Upozornění - aktuální sleva "SKOLA15" se na tento balíček nevztahuje.

Instruktoři: Patrik Banas a Monika Banas                                                                     Délka kurzu: 4 + 4 týdny
Autor a garant kurzu: Bryan Peterson                                                                         Sleva! původně 3998 , nyní 2999 !

BALÍČEK ZA VÝHODNOU CENU!
Kurzy "Naučte se exponovat kreativně 1" a "Naučte se exponovat kreativně 2" se skvělou 25% slevou!


     
Naučte se exponovat kreativně 1 Náš nejoblíbenější kurz!
Naučte se exponovat kreativně 1

Naučte se exponovat kreativně a získejte individuální zpětnou vazbu za bezkonkurenční cenu! Nepochybně nejoblíbenější fotokurz online! Díky Bryanovu jedinečnému vzdělávacímu přístupu a informativní zpětné vazbě budete okouzlení, jak je vlastně lehké nafotit KREATIVNĚ správnou expozici!

Víc informací zde.                             (4 týdny)
 
Naučte se exponovat kreativně 2 Pokračování skvělého kurzu!
Naučte se exponovat kreativně 2

Tisíce fotografů se už naučilo, že Bryan dokáže těžké téma o exponování udělat lehce zvládnutelné. V tomto kurzu plynule navážeme na poznatky z první části kurzu a rozvineme několik dalších skvělých témat a technik, díky kterým pro vás bude kreativně správná expozice úplnou hračkou!

Víc informací zde.                             (4 týdny)


Naučte se exponovat kreativně 1 a 2


Požadavky na kurz:
Digitální fotoaparát s plně manuálním expozičním módem. Základní setový objektiv je plně postačující. Žádná další fotografická výbava není nutná k absolvování tohoto základního kurzu!

Podmínky:
Kurzy musí být absolvované v průběhu kalendářního roku, ve kterém byly kurzy zakoupeny. Termíny kurzů jsou vyhlášeny na stránce PPSOP.cz.
Samozřejmě, tento BALÍČEK může být darovaný i jako Dárkový certifikát. Stačí obdarovanou osobu uvést do poznámky. Následně nás kontaktujte emailem, abychom mohli certifikát zaslat zpátky.


Autor a garant kurzu: Bryan Peterson

bryan f peterson Bryan je fotografem víc než 30 let a učitelem fotografie už víc než 20 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně. Bryan je Američan a momentálně žije v Seattle, USA. Bryanovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na jeho profilu na FACEBOOKu.

Instruktor: Patrik Banas

Patrik Banas Patrik je profesionální, zanícený a dlouholetý fotograf. Působí jako instruktor, poskytuje individuální kurzy pro začátečníky i pokročilé s digitální zrcadlovkou a také organizuje zážitkové a cestovatelské foto workshopy do nádherných oblastí světa (např. Toskánsko, Provensálsko, Praha...). Bryanův styl vzdělávání ho velmi zaujal a ovlivnil a spolupracuje s Bryanem už více než deset let. Patrik pochází ze Slovenska, žil pět let v Praze a momentálně žije v St. Louis, Missouri. Má rád objektiv 24-70mm, street foto, krajinu a zbožňuje focení s dlouhou uzávěrkou. Patrikovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na BLOGu nebo na FACEBOOKu.

Instruktor: Monika Banas

Monika Banas Monika začala fotografovat jako devítiletá s fotoaparátem Zenit a fotografování bylo jako hobby vždy součástí jejího života. Po přestěhování za velkou louži, se začala fotografování věnovat do hloubky, absolvovala mnoho fotografických kurzů (mezi jinými i víceré v rámci PPSOP.com) a workshopů u známých fotografů a následně začala spolupracovat s fotografem Bryanem Petersonem a Scottym Stulbergom i jako instruktor. Od té doby se fotografii intenzivně věnuje řadu let, profesně osm let jako fotograf se zaměřením na portrétovou fotografii.
Ve volném čase ráda zachytává na paměťové karty i všechny běžné věci kolem nás a věnuje se různým fotografickým projektům (napřiklad Fotoprojekt 52). Miluje Nikon a sklo 85mm f/1.4. Žije a fotografuje v USA. Její práci najdete na WEBu a aktuální dění můžete sledovat na FACEBOOKu nebo na BLOGu.fotosoutěže, fotovideá, informace a super foto komunita!
facebook Zadejte si nás k oblíbeným stránkám na Facebooku PPSOP Blog Perfektní Blog Školy Perfektní Fotografie

Autorská práva © 2019 Aperture Productions LLC. Všechna práva jsou vyhrazena
Kontakt: info@ppsop.cz