Domů Kurzy Instruktoři Jak to funguje Doporučení Dárkový poukaz  
Nabízené kurzy
Jak fungují PPSOP kurzy
Základy
Týdenní lekce
Hodnocení a zpětná vazba
Otázky a odpovědi
Garantujeme spokojenost

NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ 2
Instruktoři: Patrik Banas a Monika Banas                                                                     Délka kurzu: 4 týdny
Autor a garant kurzu: Bryan Peterson                                                                         Cena: 1.999 CZK

BESTSELLER v našem portfoliu! Propracovaný kurz, připravený na základě ohlasů našich studentů a fanoušků.
Pokračujte v objevování jak exponovat kreativně a získejte individuální zpětnou vazbu za bezkonkurenční cenu!


Nepochybně nejoblíbenější fotokurz na Internetu!

V této části plynule navážeme na poznatky z první části kurzu Naučte se exponovat kreativně 1. a rozvineme několik dalších skvělých témat a technik, díky kterým pro vás bude kreativně správná expozice úplnou hračkou!

Tisíce fotografů se už naučilo, že Bryan dokáže těžké téma o exponování udělat lehce zvládnutelné a díky Bryanovu jedinečnému vzdělávacímu přístupu a informativní zpětné vazbě budete fascinovaní, jak je vlastně lehké stále objevovat další a další souvislosti ve vztahu mezi clonou (f/číslem), rychlostí závěrky a citlivostí ISO.

Víte jak pomocí fotoaparátu vytvářet skvělá abstraktní umělecká díla, která si bude vaše rodina chtít pověsit do obývacího pokoje?

Chcete vědět jak vyfotografovat silně kontrastní prvky, které fotoaparát nedokáže normálně zpracovat?

Umíte rozpoznat kvalitu světla a využít ho ve svůj prospěch na získání působivých záběrů? Umíte na fotografiích vytvořit tu nádhernou kobaltově modrou oblohu a umíte fotit v noci?

Už jste se někdy cítili frustrovaní z toho, že záběry z rodinného výletu na zasněžených kopcích byly nakonec úplně šedé?

Tento kurz vám skutečně ukáže jak dosáhnout perfektní expozici v každé situaci – jedenkrát a navždy, to vám garantujeme!

I této lekce jsou vytvořené na základě celosvětově velmi úspěšné Bryanovy knihy Naučte se exponovat kreativně.

Každý týden vám v lekci objasníme svět kreativní expozice, budeme vás inspirovat dobrými příklady. Dodáme vám zadání a vy nám následně nahrajete vaše fotografie, na které dostanete férovou zpětnou vazbu od instruktorů kurzu. Principy vzdělávání v PPSOP jsou stále stejné!
Tento kurz navazuje na první část a zahrnuje následující témata:
  • Kreativní “malování” s rychlostí závěrky
  • Záběry, které by “nafotil” Monet
  • Rotování a zoomování s otevřenou závěrkou
  • Pohyb a emoce padajícího deště na vaší zahradě nebo balkóně
  • Fotografování bez expozimetru
  • Kvalita světla během dne
  • Fotografování za soumraku a v noci
  • Extrémní kontrasty v jednom záběru s pomocí HDR techniky
  • Aby bílá byla skutečně bílá

Požadavky na kurz:
Digitální fotoaparát s plně manuálním expozičním módem. Základní setový objektiv je plně postačující. Žádná další fotografická výbava není nutná k absolvování tohoto základního kurzu!
Doporučuje se absolvování kurzu Naučte se exponovat kreativně 1. nebo velmi dobrá znalost fotografického trojúhelníku clona/rychlost závěrky/ISO.

Doporučené pokračování:
Po skončení tohoto kurzu studentům vřele doporučujeme pokračovat v odhalování tajů kompozice v kurzu
Naučte se vidět a komponovat kreativně.Autor a garant kurzu: Bryan Peterson

bryan petersonBryan je fotografem víc než 30 let a učitelem fotografie už víc než 20 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně. Bryan je Američan a momentálně žije v Chicagu, USA. Bryanovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na jeho profilu na FACEBOOKu.

Instruktor: Patrik Banas

Patrik Banas Patrik je profesionální, zanícený a dlouholetý fotograf. Organizuje zážitkové foto workshopy po celém světě. Ve volném čase působí jako instruktor a také poskytuje individuální kurzy pro začátečníky s digitální zrcadlovkou. Bryanův styl vzdělávání ho velmi zaujal a ovlivnil, momentálně spolupracuje s Bryanem už více než deset let. Patrik pochází ze Slovenska, žil pět let v Praze a momentálně žije v St. Louis, Missouri. Patrikovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na BLOGu nebo na FACEBOOKu.

Instruktor: Monika Banas

Monika Banas Monika začala fotografovat jako devítiletá s fotoaparátem Zenit. Další léta nebyli fotograficky nijak zvlášť intenzivní, ale fotografování bylo jako hobby vždy součástí jejího života. V dospělosti, a zejména pak po přestěhování za velkou louži, se začala fotografování věnovat do hloubky. Absolvovala mnoho fotografických kurzů, mezi jinými i víceré v rámci PPSOP.com. Ve vzdělávání pokračovala i účastí na fotografických workshopech u známých fotografů a následně začala spolupracovat s fotografem Bryanem Petersonem a Scottym Stulbergom i jako instruktor.

Od té doby se fotografii intenzivně věnuje řadu let, profesně osm let jako fotograf se zaměřením na portrétovou a rodinnou fotografii, zejména na novorozence, miminka a děti. Ve volném čase ráda zachytává na paměťové karty i všechny běžné věci kolem nás a věnuje se různým fotografickým projektům. Miluje Nikon a sklo 85mm f/1.4

Žije a fotografuje v USA. Její práci najdete na WEBu a aktuální dění můžete sledovat na FACEBOOKu nebo na BLOGu.
fotosoutěže, fotovideá, informace a super foto komunita!
facebook Zadejte si nás k oblíbeným stránkám na Facebooku PPSOP Blog Perfektní Blog Školy Perfektní Fotografie

Autorská práva © 2012 Aperture Productions LLC. Všechna práva jsou vyhrazena
Přihlášení studentů PPSOP:
UŽIVATELSKÉ JMÉNO: HESLO:  
   
Zapomněli jste přihlašovací údaje?