Domů Kurzy Instruktoři Jak to funguje Doporučení Dárkový poukaz  
Nabízené kurzy
Jak fungují PPSOP kurzy
Základy
Týdenní lekce
Hodnocení a zpětná vazba
Otázky a odpovědi
Garantujeme spokojenost
NAUČTE SE EXPONOVAT KREATIVNĚ
Instruktoři: Bryan Peterson / Patrik Banas                                                    Délka kurzu: 8 týdnů            Cena: 6.990 CZK   

Nepochybně nejoblíbenější fotokurz na Internetu! Jeho lekce jsou vytvořené na základě celosvětově velmi úspěšné Bryanovy knihy Naučte se exponovat kreativně.

Každý týden vám v lekci objasníme svět expozice, který může být často nejasný až odstrašující.

Tisíce fotografů se už naučilo, že Bryan dokáže těžké téma o exponování udělat lehce zvládnutelné. Hned v první lekci uvidíte a dozvíte se, jaký je rozdíl mezi správnou expozicí a kreativě-správnou expozicí.

Taktéž se hned první týden naučíte, jak lehké je fotografovat v módu manuální expozice. A díky Bryanovu jedinečnému vzdělávacímu přístupu a informativní zpětné vazbě budete okouzlení, jak je vlastně lehké porozumět vztahům mezi clonou (f/číslem), rychlostí závěrky a citlivostí ISO. Bojujete s termínem hloubka ostrosti?

Víte, KTEROU clonu použít a kdy ji použít, abyste dosáhli co největšího kontrastu a ostrosti vašeho snímku? Víte, které dvě clony zajistí, aby vaše pozadí zůstalo rozostřené?

Víte, KTERÁ clona v kombinaci se správným objektivem vám zajistí ostrost od jednoho metru až do nekonečna? Jestli hledáte způsob, jak mít VŽDY perfektní snímky, nebo nerozumíte, proč některé expozice fungují a některé ne, tak potom je toto ten správný kurz pro vás. Už jste objevili a přezkoumali vzrušující svět naplněný záběry plnými pohybu? Tento kurz vás naučí vše o kreativním použití rychlosti závěrky od zmrazení akce až po naznačení pohybu.

Víte, kam namířit fotoaparát, aby vám expozimetr prozradil správnou expozici při focení východu slunce, zasněženého kopce, nebo scenérie velkoměsta před západem slunce? Tento kurz vám ukáže jak, kdy a kde dosáhnout perfektní expozici – jedenkrát a navždy, to vám garantujeme!


Tento kurz zahrnuje následující témata:
 • Základy expozice
 • Měření expozice
 • Clona a Rychlost závěrky
 • Izolování objektu
 • Clona pro začátečníky a pokročilé
 • Sledování objektu v pohybu
 • Zmrazení akce
 • Naznačení pohybu
 • Pohyb skrze přibližování
 • Zajištění správné expozice
 • Nálada a světlo
 • Těžké expozice pro amatéry a nadšence
 • Svět v šedé
 • Expozice bez hranic

Požadavky na kurz:
Digitální nebo filmový fotoaparát s plně manuálním expozičním módem.

Instruktor: Bryan Peterson

bryan petersonBryan je fotografem víc než 30 let a učitelem fotografie už víc než 20 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně. Bryan je Američan a momentálně žije v Chicagu, USA. Bryanovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na jeho profilu na FACEBOOKu.

Instruktor: Patrik Banas

Patrik Banas Patrik je profesionální, zanícený a dlouholetý fotograf. Organizuje zážitkové foto workshopy po celém světě. Ve volném čase působí jako instruktor a také poskytuje individuální kurzy pro začátečníky s digitální zrcadlovkou. Bryanův styl vzdělávání ho velmi zaujal a ovlivnil, momentálně spolupracuje s Bryanem už více než deset let. Patrik pochází ze Slovenska, žil pět let v Praze a momentálně žije v St. Louis, Missouri. Patrikovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na BLOGu nebo na FACEBOOKu.
fotosoutěže, fotovideá, informace a super foto komunita!
facebook Zadejte si nás k oblíbeným stránkám na Facebooku PPSOP Blog Perfektní Blog Školy Perfektní Fotografie

Autorská práva © 2012 Aperture Productions LLC. Všechna práva jsou vyhrazena
Přihlášení studentů PPSOP:
UŽIVATELSKÉ JMÉNO: HESLO:  
   
Zapomněli jste přihlašovací údaje?