Domů Kurzy Instruktoři Jak to funguje Doporučení Dárkový poukaz  
Nabízené kurzy
Jak fungují PPSOP kurzy
Základy
Týdenní lekce
Hodnocení a zpětná vazba
Otázky a odpovědi
Garantujeme spokojenost
 

Jak jste si už určitě všimli, zpětná vazba je velmi důležitým pilířem našeho způsobu vzdělávání ve Škole Perfektní Fotografie.
A co o našich kurzech a instruktorech říkají naši studenti?

Jsem s kurzem maximálně spokojená. Postupně ubývá věcí, o kterých jsem si už dávno říkala, že si je někdy musím vyzkoušet - tak teď už nemám "výmluvy" proč to nejde, ale hledám cesty, jak by to šlo :). Co se mého fotografování týká, už jen fakt, že jinak než na manuální režim by mě fotit ani nenapadlo, považuji pro sebe za obrovské pozitivum. Také se mi snad lépe daří dívat se kolem sebe a hledat potencionální "fotogenické" situace a objekty. Díky!
Lucie Portešová, Praha / kurz Naučte se exponovat kreativně

Cítim obrovskú vďačnosť, ze ste mi týmto stráviteľným, pružným a zábavným spôsobom umožnili nahliadnuť do sveta fotenia v manuálnom móde. Urobila som obrovský krok dopredu, ako keď sa začiatočník učí cudzí jazyk – ten progres je na začiatku najviditeľnejší. Veľmi ma očarili všetky možnosti, ktoré mám pri fotení a každá aspoň trošku lepšia fotka mi priniesla krásny, radostný pocit. Prosím pokračujte v sprostredkovaní tohto aj ďalších Bryanových kurzov pre český a slovenský trh, ľudia to určite ocenia. Ja budem istotne odporúčať tento kurz každému, kto sa chce naučiť fotiť a rada budem zdieľať svoje pozitívne skúsenosti.Ďakujem za túto úžasnú možnosť urobiť prvé - tie najväčšie kroky smerom k manuálnemu fotografovaniu, za všetko, čo ste mi dali a želám more úspechov pri šírení nadšenia pre fotografovanie cez on-line kurzy. Neviem, či by som sa niekedy k tomu dostala bez vášho pričinenia a obrovskej motivácie z tohto kurzu.
Veľká VĎAKA!
Karolína Kurnická, Bratislava / kurz Naučte se exponovat kreativně

Ahoj, já jsem byla s kurzem moc spokojená! Lekce jsou dobře čtivé, člověk to krásne pochopí. Kurz mne donutil vyzkoušet i nové věci, koukat kolem sebe. Díky němu vemu foťák a jdu hledat a zkoušet, což je pro mne velikánsky přínos.
A co oceňuji nejvíc je zpětná vazba! Umíte ji podat věcně, ale přitom člověka nesrazit, ale spíše namotivovat. Jste prostě perfektní a já Vás určite doporučím!
Hana Dlouhá, Úvaly / kurz Naučte se exponovat kreativně

Mojich pár slov o kurze PPSOP - jednoducho, dosť ma chytilo! Fotoaparát už nechýba skoro pri žiadnej mojej aktivite vo voľnom čase. Zdá sa mi, že kurzami už žije celá rodina. Lekcie sú napísané "ľahkým perom", sú zrozumiteľné aj pre úplných začiatočníkov. Je dobré, že to nie sú len holé fakty a čísla. Pre mňa osobne bola každá lekcia niečo nové. Veľmi oceňujem spätnú väzbu inštruktorov na naše domáce zadania. Sú motivujúce a dokážu povzbudiť. Rád si tiež pozriem aj práce s hodnoteniami ostatných účastníkov kurzu. Zo študovania týchto spätných väzieb sa dá veľa naučiť. Forma kurzu (online, týždenné lekcie a zadania) mi veľmi vyhovuje a je skutočne flexibilná pre každého. Som nadmieru spokojný a Školu Perfektní Fotografie budem vrelo odporúčať ďalej.
Milan Kučečka, Bardejov / kurzy Naučte se exponovat kreativně, Kompozice kreativně a působivě

Bavilo mě fotit, ale byla jsem naprostý amatér. Automatika a použití předvolených režimů to jistili. A nějaké manuální nastavení? Vyšší dívčí, na to bych si nikdy netroufla. Na webu jsem si občas náhodně hledala informace, rady a postupy. A pak to přišlo. Škola PPSOP.cz se otevřela i pro Čechy a Slováky. Jsem nadšená. Teď začalo pravé tóčo. Ze čtivéto textu nebyl problém pochopit expozici a hned od první lekce mám 99% snímků na plný manuál. Před pár týdny bych tomu sama nevěřila. Pochvala spolu s povzbuzením instruktorů, pěkné fotky kolegů studentů, to je myslím dobrý hnací motor. Dostali mě, lapili mě, lítám v tom až po uši. Fotím ve dne, fotím ještě než vyjde slunce, fotím když zapadá, fotím za sluníčka, fotím v dešti. Fotím už i ze spaní. Jedu autem a rozhlížím se, jaké je světlo a říkám si "teď by to šlo" a je mi jasné, že když nezastavím a nenafotím aspoň pár snímků, budu pak hořce litovat nevyužití přírodou hozené rukavice. Fotím, protože chci. Chci každým týdnem fotit líp a líp. Dík PPSOP.
Alena Lacinová, Liberec / kurz Naučte se exponovat kreativně

Čo sa týka kurzu, mala som jednoduché očakávania - naučiť sa, čo je clona, uzávierka, expozimeter a ako to všetko spojiť, aby fotka vyzerala dobre. A sama som neverila tomu, že som sa tak veľa naučila už počas prvej lekcie, že už moje prvé fotky na manuál boli lepšie, ako akékoľvek predtým. Veľmi obdivujem spôsob spätnej väzby od inštruktorov, najmä v prvých lekciách to bolo určite náročné nájsť toľko pozitív na našich "prvotinách", a naštartovať nás k ďalším výkonom, k ďalšej práci, k hľadaniu nových objektov.A veľmi ma bavilo, že sme sa učili aj také "hravé" veci ako je panning, spinning a zooming a veľa veľa ďalšieho.
Urobili ste kus skvelej práce! Posielam veľké ĎAKUJEM za možnosť zúčastniť sa kurzu.
Michaela Jurašiová, Zborov / kurzy Naučte se exponovat kreativně, Kompozice kreativně a působivě

Učiť sa prostredníctvom tohto kurzu je úplne niečo iné, ako učiť sa z kníh. Sú v tom súčasne zahrnuté prvky vzdelávania, zábavy, precvičovania, prirodzenej súťaživosti, očakávanie spätnej väzby aj poučenie a dobrý pocit z nej. Lekcie sú písané príjemným, vtipným štýlom, jednotlivé postupy sú zrozumiteľne vysvetlené a príklady sú inšpirujúce. Okrem toho sa mi osobne tento štýl - farebnosť a hravosť záberov - veľmi páči. Fotky sa nehrajú na umenie pre vyvolených, vzbudzujú vo mne chuť pokúsiť sa fotiť týmto smerom. Spätná väzba vo fóre je výborná, týmto ďakujem za všetky odpovede, ktoré som na svoje otázky dostala. Sú v rovine rovnocennosti a rešpektovania a necítim z nich výsmech alebo nadradenosť.
Pred týmto kurzom som sa už nejakých začiatočníckych zúčastnila, ale to sa nedá porovnať - prístup, výuka, komunikácia, metodika - to je "nebe a dudy", ako sa hovorí! Som nadšená z PPSOP kurzu a stále o ňom rozprávam všetkým naokolo, či už fotia alebo nie. Určite sa zúčastním aj ďalších!
Blanka Ulaherová, Žilina / kurzy Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně

Další hodnocení naší školy, spolu s představením tvorby studentů můžete nalézt zde.

Rádi také uvítáme vaši zpětnou vazbu, pochvaly, či jakékoli návrhy na zlepšení. Od našich studentů si jí budeme velmi vážit. Pošlete nám prosím své zkušenosti se školou, s přístupem, metodikou a instruktory na adresu info@ppsop.cz

 
fotosoutěže, fotovideá, informace a super foto komunita!
facebook Zadejte si nás k oblíbeným stránkám na Facebooku PPSOP Blog Perfektní Blog Školy Perfektní Fotografie

Autorská práva © 2019 Aperture Productions LLC. Všechna práva jsou vyhrazena
Přihlášení studentů PPSOP:
UŽIVATELSKÉ JMÉNO: HESLO:  
   
Zapomněli jste přihlašovací údaje?