Domů Kurzy Instruktoři Jak to funguje Doporučení Dárkový poukaz  
Nabízené kurzy
Jak fungují PPSOP kurzy
Základy
Týdenní lekce
Hodnocení a zpětná vazba
Otázky a odpovědi
Garantujeme spokojenost

NAUČTE SE FOTOGRAFOVAT DETAIL KREATIVNĚ

Instruktoři: Bryan Peterson / Patrik Banas                                                  Délka kurzu: 4 týdny            Cena: 3.490 CZK

understanding close up photography with or without a macro lens Toto je náš kurz, který je věnovaný jenom a pouze výjimečnému světu fotografie detailu. Vaši instruktoři vás v tomto kurzu vezmou na dobrodružnou cestu plnou zážitků a záběrů, ze kterých budou přecházet oči – do světa fotografie ZBLÍZKA, fotografie DETAILU, s makroobjektivem i bez něj.

Tento kurz vám rychle vyvrátí zažitý mýtus, že makrofotografie je jen o fotografování květin, včel a motýlů. Samozřejmě, žádný podobný kurz by bez těchto témat nebyl úplný, ale náš kurz zachází mnohem dál a představí vám mnohem více fotografických objektů, nad kterými už brzy budete v údivu přemýšlet „No jasně! Jak to, že mě to nenapadlo?“

Kurz je částečně sestavený na základě knihy Bryana Petersona Naučte se fotografovat detail kreativně a objevíte v něm detaily a intimní blízkost objektů nejenom s použitím makroobjektivu, ale také s pomocí širokoúhlého objektivu (včetně objektivu rybí oko) a teleobjektivu a zároveň samozřejmě i s velkým množstvím příslušenství pro fotografování zblízka /makrofotografii. Využijeme všechny možnosti, které máme, abychom se k objektu dostali co nejblíž – mezikroužky, makropředsádky, makrosáňky a také kruhový blesk. Jako bonus objevíte i skutečně finančně nenáročné domácí fotostudio na fotografování objektů zblízka bez rušivých stínů a také zjistíte, že váš domov je zlatým dolem pro pořizování skutečně působivých fotografií.

Tento čtyřtýdenní kurz je nabitý obrovským množstvím tipů a technik z oblasti fotografie detailu. Změní váš pohled na to, JAKÉ objekty jsou tou pravou makro-příležitostí a také obrátí naruby váš styl a celkový přístup k fotografování, protože již brzy zjistíte, jaké množství blízkých kreativních setkání na vás čeká na každém kroku bez ohledu na to, jaký objektiv máte ve svém batohu.


Požadavky na kurz:

Digitální nebo filmový fotoaparát s plně manuálním módem, stativ.
Absolvování kurzu "Naučte se exponovat kreativně" nebo velmi dobrá znalost fotografického trojúhelníku clona/rychlost závěrky/ISO

Doporučené::

Makroobjektiv, mezikroužky, odrazka, polarizační filtr, filtr neutrální hustoty


Instruktor: Bryan Peterson

bryan petersonBryan je fotografem víc než 30 let a učitelem fotografie už víc než 20 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně. Bryan je Američan a momentálně žije v Chicagu, USA. Bryanovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na jeho profilu na FACEBOOKu.

Instruktor: Patrik Banas

Patrik Banas Patrik je profesionální, zanícený a dlouholetý fotograf. Organizuje zážitkové foto workshopy po celém světě. Ve volném čase působí jako instruktor a také poskytuje individuální kurzy pro začátečníky s digitální zrcadlovkou. Bryanův styl vzdělávání ho velmi zaujal a ovlivnil, momentálně spolupracuje s Bryanem už více než deset let. Patrik pochází ze Slovenska, žil pět let v Praze a momentálně žije v St. Louis, Missouri. Patrikovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na BLOGu nebo na FACEBOOKu.
fotosoutěže, fotovideá, informace a super foto komunita!
facebook Zadejte si nás k oblíbeným stránkám na Facebooku PPSOP Blog Perfektní Blog Školy Perfektní Fotografie

Autorská práva © 2012 Aperture Productions LLC. Všechna práva jsou vyhrazena
Přihlášení studentů PPSOP:
UŽIVATELSKÉ JMÉNO: HESLO:  
   
Zapomněli jste přihlašovací údaje?