Domů Kurzy Instruktoři Jak to funguje Doporučení Dárkový poukaz  
Nabízené kurzy
Jak fungují PPSOP kurzy
Základy
Týdenní lekce
Hodnocení a zpětná vazba
Otázky a odpovědi
Garantujeme spokojenost
 


Škola Perfektní Fotografie je celosvětovou jedničkou v online fotografickém vzdělávání. Naše kurzy, ke své spokojenosti, absolvovali začínající amatérští fotografové, pokročilí nadšenci, ale zejména úplní začátečníci, kteří vstoupili do fascinujícího světa fotografie s novým fotoaparátem a hledají způsob, jak mít vždy perfektní snímky, a aby skvělé záběry nebyly jen dílem náhody. Ti, kteří touží mít větší kontrolu nad svými výslednými fotografiemi a chtějí opustit sice pohodlný, ale určitě ne dokonalý způsob focení v automatickém módu svého fotoaparátu. A všichni ti, kteří by rádi "fotili mnohem lépe a kreativněji", ale nevědí jak.

Kurzy jsou vytvořeny na základě celosvětově velmi úspěšných knih o fotografování Bryana Petersona, který je zakladatelem a zároveň instruktorem ve Škole Perfektní Fotografie.

Navíc obrovskou přidanou hodnotou online Školy Perfektní Fotografie je jedinečná a léty prověřená metodika vzdělávání založená na 3 základních pilířích:

  1. Každý týden obdržíte lekci na učité téma s detailním, ale zároveň velmi srozumitelným popisem dané tématiky. Lekce bude vysvětlena nejen teoreticky, ale součástí budou i mnohé ukázkové fotografie a skvělá instruktážní videa jak na to. Toto nazýváme "Teoretická část".
  2. S lekcí zároveň dostanete zadání úlohy a máte další týden na to, abyste nafotili záběry, které vyžadují aplikování informací nastudovaných v lekci. To je vaše "Praktická část".
  3. Vámi vytvořené fotografie dle zadání nám nahrajete a brzy k nim získáte zpětnou vazbu jednak od ostatních studentů z kurzu, ale hlavně profesionální a férové hodnocení vašich fotografií od instruktorů a garantů kurzu - Bryana a Patrika, s mnoha radami a tipy. To je "Vzdělávací část", díky které máte možnost získávat praktické zkušenosti a výrazně se zlepšovat.

No a taky máte neustále, tedy 24 hodin denně, přístup do diskusního fóra vašeho kurzu, kde se můžete libovolně ptát studentů a hlavně školitelů na jakýkoliv dotaz související s danou lekcí, nebo i na cokoliv jiného souvisejícího s fotografováním - ať už z vašeho zadání, nebo i mimo lekce.

Všechny tyto tři kroky se budou opakovat každý týden, po celou dobu trvání kurzu (v naší škole budeme nabízet čtyř-, šesti- a osmitýdenní kurzy).

Garantujeme vám, že tento způsob vzdělávání vám dodá nejen teoretické informace o každé probírané tematice, ale díky zadání vás "donutí" vytáhnout a poznávat svůj fotoaparát a FOTOGRAFOVAT. To vše samozřejmě zábavně, plně podle vašeho vlastního harmonogramu, vaším tempem a u vás doma nebo kdekoliv, kde budete mít přístup k internetu. Samozřejmostí je plně lokalizované prostředí a lekce v češtině.

 
fotosoutěže, fotovideá, informace a super foto komunita!
facebook Zadejte si nás k oblíbeným stránkám na Facebooku PPSOP Blog Perfektní Blog Školy Perfektní Fotografie

Autorská práva © 2019 Aperture Productions LLC. Všechna práva jsou vyhrazena
Přihlášení studentů PPSOP:
UŽIVATELSKÉ JMÉNO: HESLO:  
   
Zapomněli jste přihlašovací údaje?