Domů Kurzy Instruktoři Jak to funguje Doporučení Dárkový poukaz  
Nabízené kurzy
Jak fungují PPSOP kurzy
Základy
Týdenní lekce
Hodnocení a zpětná vazba
Otázky a odpovědi
Garantujeme spokojenost
 
Co říkají studenti o kurzu Tváří v tvář - fotografujeme portrét:

Scott Stulberg

Moc děkuji za skvělý kurz, určitě mi dal nejvíce ze všech fotokurzů, které jsem kdy absolvovala. Především děkuji za obsáhlé zpětné vazby, u těch se člověk asi nejvíce naučí. Podrobně jsem si tak několikrát přečítala nejen tu svou, ale i těch ostatních. Po každé lekci jsem se tak z "chyb" svých i ostatních studentů snažila vzít maximum a příště se jich vyvarovat, a to se myslím podařilo. A v případě pochvaly za povednou fotku to člověka moc potěší a začne si víc věřit. A to je přesně to, co jsem potřebovala, "nakopnout" a motivovat. Díky jednotlivým zadáním jsem začala o všem víc přemýšlet, plánovat fotku dopředu, udělat si představu a pak se jí pokusit realizovat (což je někdy těžší než si člověk myslel). Dali jste mi povzbuzení, že to jde, když se chce, a to i když nejsou zrovna ideální světelné podmínky. Donutili jste mě vstát a jít fotit, a to jsem přesně potřebovala.
Ještě jednou díky a budu se těšit na další kurzy, nejlépe na Portréty II.

Tereza Píchová

Monika Banas

Ďakujem za skvelý kurz. Bol to môj šiesty v poradí v PPSOP a som nadšená. Lekcie boli perfektne spracované s množstvom názorných ukážok tak, že sme sa od najjednoduchších zadaní postupne prepracovávali k ďalším výzvam. Počas celého kurzu výborne fungovalo fórum, kde Monika promptne reagovala na každú otázku. Po prvom zadaní som sa dosť obávala spätnej väzby, ale moje obavy sa čoskoro rozplynuli. Nebolo fotografie, kde by Scotty nenašiel nejaké pozitívum. Na druhej strane vedel ohľaduplne poukázať aj na nedostatky a navrhnúť riešenie, ako sa ich v budúcnosti vyvarovať. Jeho motivujúce hodnotenie ma posúvalo dopredu a dávalo mi chuť do ďalšieho fotenia. Veľa mi dala aj možnosť sledovať práce ostatných účastníkov kurzu a ich hodnotení.
Ako všetko dobré, aj kurz Tvárou v tvár preletel rýchlejšie, ako by som si priala. Ostáva mi len dúfať, že sa čoskoro dočkám aj jeho pokračovania. Už teraz som si istá, že bude rovnako excelentný.

Blanka Ulaherová


Blanko, úplně si to vystihla... podepisuji se pod tvůj příspěvek se vším všudy :-) ...že je Monika skvělá jsem již věděla z předchozího kurzu... Scotty byl úžasný a lekce bezvadné! Ovšem musím říct, že v tomto kurzu mě asi nejvíce nadchlo to, že mohu sledovat práce vás spolužáků... měli jste krásné fota, které si budu dlouho a ráda prohlížet :-) a pročítat komentáře našich skvělých instruktorů... Také moc moc moc děkuji za přípravu tak skvělého kurzu!

Zuzana Šinoglová

Milá Moni a Scotty,
už jednou jsem psala hodnocení na vaše kurzy a mám pocit, že ani nedokážu písemně vyjádřit, jak moc jsem z kurzů nadšená. Všechno bylo naprosto dokonale připravené, lekce udělané záživně a čtivě, zpětné vazby suprové, no prostě já nemám naprosto nic, na co bych si mohla stěžovat. Nebo vlastně mám... není tu Zoči voči II. a další kurzy, na které bych ráda navázala :-))) Takže Bryane, halóóó, my bychom rádi nějaké další kurzy :-)))
A hlavně vám řeknu, že jenom díky vám mám zas pár fotek do rodinného alba navíc, opět jste mě dokopali jít ven a něco udělat a proto bych potřebovala takový kopání do zadnice častějš :-))).
Tak ještě jednou jedno obrovské díííííky!!

Lucka Zavadilová

Moniko, Scotty máte prima práci, fotit je báječné a ve "volném" čase děláte radost mnoha příznivcům fotografie, vše bylo báječně zpracované a díky za zhodnocení fotografií, je to velmi inspirativní a obohacující!!! Absolvovala jsem první kurz a moc se mi líbil, už jsem dala několika kamarádům odkaz, připravte se na "nával" nových posluchačů :) Děkuji.

Luca Jeníková

Aj ja musím poďakovat Monike a Scottymu za skvelý kurz, spätné väzby, rady, všetko bolo bez chyby. Veľmi veľa som sa naučila, konečne moje fotky ako tak vyzerajú a to vďaka vám Moni a Scotty. Takže este raz veľké ďakujem.

Martina Fuseková

Já se teď nestačím divit, jaké fotky mi z té mé "pětistovky" vylezly. Nic takového jsem nikdy nedokázal vyfotit!
Díky Scotte, díky Moniko, díky kolegyně a kolegové, za krásný kurz a atmosféru.

Saša Langer

Chcela by som sa poďakovať Monike a Scottymu za to, že som mohla v ich spoločnosti a pod ich vedením absolvovať prvý kurz Tvárou v tvár, ktorý bol spustený na ppsop.cz. Všetky lekcie boli inšpiratívne, témy konkrétne vysvetlené a čo je najlepšie - naozaj ma "donútili" fotiť --- a to aj pre mňa úplne nové spôsoby a nové témy v situáciách, ktoré som doteraz neskúšala. Aj keď moje výsledné fotky neboli dokonalé, spätné väzby boli vždy motivačné a Scotty a Monika našli na nich to, za čo ich pochváliť a aj to, čo a ako by sa dalo urobiť nabudúce lepšie. Všetkým, ktorí radi fotografujete ľudí, ale aj tým, ktorý s touto témou veľa skúsenosti nemáte a predsa by ste to chceli skúsiť - všetkým vám tento skvelý a jedinečný kurz odporúčam!
Monika, Scotty, ďakujem za váš čas, za vaše skúsenosti ktoré ste nám priblížili, za cenné rady a podnety, za kúsok z vás!

Michaela Jurašiová 
 
fotosoutěže, fotovideá, informace a super foto komunita!
facebook Zadejte si nás k oblíbeným stránkám na Facebooku PPSOP Blog Perfektní Blog Školy Perfektní Fotografie

Autorská práva © 2019 Aperture Productions LLC. Všechna práva jsou vyhrazena
Přihlášení studentů PPSOP:
UŽIVATELSKÉ JMÉNO: HESLO:  
   
Zapomněli jste přihlašovací údaje?