Domů Kurzy Instruktoři Jak to funguje Doporučení Dárkový poukaz  
Nabízené kurzy
Jak fungují PPSOP kurzy
Základy
Týdenní lekce
Hodnocení a zpětná vazba
Otázky a odpovědi
Garantujeme spokojenost

Jsme si vědomi široké nabídky míst, kde se můžete stát lepším fotografem. Právě proto se budeme ze všech sil snažit nabídnout vám jen to nejlepší. Jedině v naší online Škole Perfektní fotografie vás bude učit a dávat vám zpětnou vazbu světoznámý a renomovaný fotograf a učitel Bryan Peterson, spolu se svým kolegou, přítelem, instruktorem a dlouholetým fotografem Patrikem Banasem. Nemůžeme se dočkat, až se s vámi budeme moci podělit o naše zkušenosti a začneme vás učit tak, až najednou zjistíte, že se stáváte lepším fotografem.

Neplýtvejte penězi a časem tam, kde vás "možná" něco naučí, ale přidejte se k nám do online kurzů ve škole Perfektní Fotografie a my vám garantujeme spokojenost a zejména pak vaše výsledky.Základy
 • Všechny naše kurzy jsou online, výuka probíhá výhradně přes internet.
 • K absolvování kurzu budete potřebovat počítač s připojením na internet, nebo alespoň dočasný přístup k počítači s internetem, abyste si mohli prohlédnout své lekce a nahrát své fotografie pro zpětnou vazbu.
 • Vyberte si a zaregistrujte se do vámi zvoleného kurzu.
 • Spolu s výzvou ke kompletnímu dokončení vaší registrace zároveň obdržíte instrukce, jak uhradit platbu za kurz. Jelikož jsme online škola, akceptujeme online platby pomocí služby Paypal nebo přímé platby Visa nebo MasterCard kartou. Všechny platby probíhají přes naše bezpečnostně prověřené web prostředí.
 • Pár dní před začátkem kurzu obdržíte uvítací dopis od vašich instruktorů.
 • Noví studenti taktéž obdrží email s přihlašovacím jménem a heslem a získají tak přístup do všech částí školy, které budou potřebovat.
 • V den zahájení kurzu se přihlaste svým jménem a heslem a budete mít přístup k první lekci.
 • Každá lekce bude obsahovat detailní a zároveň velmi srozumitelné vysvětlení tématu daného týdne. Bude rovněž doplněná o fotografické příklady a téměř v každé lekci i o video s názornými ukázkami použité lekce.
 • Po přečtení a nastudování lekce a prohlédnutí si případného videa máte 10 dní na to, abyste splnili zadání daného týdne.
 • Když nafotíte fotografie podle zadání a stáhnete si je do počítače, musíte je nahrát z počítače do "Foto Zóny", která se nachází na stránce se Zadáními.
 • V momentě, kdy budou fotografie nahrané do Foto Zóny, vaši instruktoři vám nejpozději do středy následující po termínu na dodání Zadání ohodnotí fotografie a dají zpětnou vazbu a pravdivou a férovou kritiku. Samozřejmě, pokud se vám povede nahrát fotografie do Zadání dříve, tak většina instruktorů sa bude taky snažit dodat hodnocení v co nejkratším možném termínu.
 • Každý pátek trvaní kurzu, se vaše lekce automaticky aktivuje a otevře v 8.00 ráno a budete si ji tak moci přečíst, nebo případně vytisknout pro vaši potřebu.
 • Časový harmonogram lekce, zadání a hodnocení shrneme na tomto příkladu: Pátek (řekněme např. prvního) se otevře lekce se zadáním. Do následující neděle (10.) musíte nejpozději nahrát fotografie podle zadání a do středy 13. dostanete zpětnou vazbu. Toto se bude opakovat každý týden – podle délky trvání kurzu 4 nebo 6 krát.
 • Instruktory můžete kontaktovat přes "OaO Fórum" Otázek a Odpovědí s jakýmkoliv dotazem týkajícím se fotografování. Samozřejmě, doporučujeme a přímo vás vyzýváme, abyste fórum využili i na diskusi s vašimi spolužáky z fotokurzu, kteří jsou úplně stejní nadšenci do fotografování jako vy.
 • Jsme si natolik jistí, že se vám náš kurz bude líbit a budete mít z něho užitek, že vám od úplného začátku zahájení školy "Garantujeme spokojenost" a vrátíme vám peníze zaplacené za kurz v plné výši. Pokud před otevřením druhé lekce při 4 a 6 týdenním kurzu nebudete spokojení s kurzem a máte pocit, že není pro vás ten správný, jednoduše nám pošlete email a my vám vrátíme CELOU zaplacenou sumu.

Týdenní lekce

Každý týden obdržíte zajímavou a hravou formou psanou lekci, kterou si můžete prohlédnout nebo stáhnout na naší stránce. Součástí lekce bude i Zadání, na základě kterého si užijete fotografování, ale zároveň to bude pro vás trochu i výzva. Na zpracování zadání budete mít 10 dní. Po splnění úlohy ze zadání nám nahrajete vaše fotografie (je to jednoduchý postup, který hravě zvládnete) a naši instruktoři vám na oplátku nabídnou poctivou zpětnou vazbu, která jde přímo na věc. Odcházíte na dovolenou? Máte nějaký speciální dotaz? Žádný problém. Můžeme vám poslat lekci předem a všechno vyřešíme k vaší spokojenosti. Jsme flexibilní a zvládneme jakoukoliv specifickou situaci, která nastane.

Hodnocení a zpětná vazba

Je dost pravděpodobné, že jedním z hlavních důvodů proč jste tady, je možnost získat hodnocení a zpětnou vazbu od fotografických velikánů a jedinečných instruktorů. Ano, toto je taky jeden z důvodů, proč jsou právě tady v naší škole. Nejen fotografování, ale i možnost učit a být instruktory, je jejich záliba a vášeň. Poskytnou vám velmi otevřenou zpětnou vazbu, která jde přímo k věci. Poctivé hodnocení, které nemlátí prázdnou slámu dokola. Jsme již přece dospělí a nepotřebujeme chodit kolem horké kaše a vést sladké řečičky jako u vaší tety a jejích fotek z dovolené, že ano?!

OaO

Fórum s Otázkami a Odpověďmi. Zde můžete do libovůle diskutovat o fotografování. Právě tam můžete položit instruktorům a spolužákům z kurzu dotazy, které vás zajímají, či podělit se se svými zkušenostmi a zjištěními. Poznejte nové přátele v prostředí, které vás bude vzdělávat, ale zároveň vás bude bavit. Určitě tam bude někdo, kdo má podobnou zkušenost nebo už vyřešil podobný "technický problém".

Garantujeme spokojenost

My všichni ve Škole Perfektní Fotografie chceme, abyste byli maximálně spokojeni s úrovní fotografického vzdělávání, které poskytujeme. Proto, abychom si byli jistí, že budete spokojeni, garantujeme vám tuto spokojenost na 100%. Pokud nejste úplně spokojeni se svým kurzem, tak nám to prosím dejte vědět před začátkem třetí lekce (resp. před otevřením druhé lekce při 4 a 6 týdením kurzu) a my vám vrátíme školné v plné výši.
fotosoutěže, fotovideá, informace a super foto komunita!
facebook Zadejte si nás k oblíbeným stránkám na Facebooku PPSOP Blog Perfektní Blog Školy Perfektní Fotografie

Autorská práva © 2019 Aperture Productions LLC. Všechna práva jsou vyhrazena
Přihlášení studentů PPSOP:
UŽIVATELSKÉ JMÉNO: HESLO:  
   
Zapomněli jste přihlašovací údaje?