Domů Kurzy Instruktoři Jak to funguje Doporučení Dárkový poukaz  
Nabízené kurzy
Jak fungují PPSOP kurzy
Základy
Týdenní lekce
Hodnocení a zpětná vazba
Otázky a odpovědi
Garantujeme spokojenost
                                  
 
     
Naučte se exponovat kreativně 1 Náš nejoblíbenější kurz!
Naučte se exponovat kreativně 1

Instruktoři: Patrik a Monika Banas
Autor a garant kurzu: Bryan Peterson
Propracovaný kurz, připravený na základě ohlasů našich studentů a fanoušků. Naučte se exponovat kreativně a získejte individuální zpětnou vazbu za novou bezkonkurenční cenu!
Nepochybně nejoblíbenější fotokurz online! Jeho části jsou vytvořené na základě celosvětově velmi úspěšné Bryanovy knihy Naučte se exponovat kreativně. Díky Bryanovu jedinečnému vzdělávacímu přístupu a informativní zpětné vazbě budete okouzlení, jak je vlastně lehké nafotit KREATIVNĚ správnou expozici!

Víc informací zde.                           1.999 CZK   (4 týdny)
 
Naučte se exponovat kreativně 2 Pokračování skvělého kurzu!
Naučte se exponovat kreativně 2

Instruktoři: Patrik a Monika Banas
Autor a garant kurzu: Bryan Peterson
Tisíce fotografů se už naučilo, že Bryan dokáže těžké téma o exponování udělat lehce zvládnutelné. V tomto kurzu plynule navážeme na poznatky z první části kurzu a rozvineme několik dalších skvělých témat a technik, díky kterým pro vás bude kreativně správná expozice úplnou hračkou!

Víc informací zde.                          1.999 CZK   (4 týdny)

Tváří v tvář - fotografujeme portrét Tváří v tvář - fotografujeme portrét
Instruktoři: Scott Stulberg / Monika Banas
Už od doby vynalezení filmu byla lidská tvář nejfotografovanějším objektem na celé planetě. Každý může udělat nějaký záběr, ale vyjádřit ve fotografii podstatu člověka a jeho osobnost vyžaduje řadu znalostí a schopností. Poznejte svůj objekt, abyste věděli, jak dosáhnout správné nálady, zkuste porozumět delikátnosti světla a stínu a vytvořte fotografie, které zanechají hluboký dojem. Umění nafotit něčí osobnost se buduje časem, ale s informacemi a myšlenkami tohoto kurzu získáte dobrý základ, abyste nafotili výborné portréty.

Víc informací zde.                          3.490 CZK   (4 týdny)
 
Naučte se vidět kreativně Naučte se vidět a komponovat kreativně
Instruktoři: Bryan Peterson / Monika Banas
Jak se díváte na svět kolem vás? Často se vám stává, že vidíte to, čeho si jiní nevšimli, nebo spíš patříte k těm, co přehlédnou to, co vidí ostatní? Pokud se u vás umění vidět věci kolem sebe zatím příliš nerozvinulo, tak vězte, že v tom nejste sami! Na svět kolem nás se dá dívat tisíce způsoby a existuje minimálně dalších tisíc způsobů, jak jej nakomponovat do záběru.

Víc informací zde.               3.490 CZK   (4 týdny)
Naučte se fotografovat detail kreativně Naučte se fotografovat detail kreativně
Instruktoři: Bryan Peterson / Patrik Banas
Tento kurz je částečně sestavený na základě velmi úspěšné Bryanovy knihy o krásách detailů a makro fotografie. V kurzu spolu zblízka nahlédneme do světa detailů, vizí a představ nejen přes makroobjektiv, ale taktéž přes širokoúhlý objektiv. Kurz vám rychle vyvrátí zažitý mýtus, že makrofotografie je jen o fotografování květin, včel a motýlů. Samozřejmě, žádný podobný kurz by bez těchto témat nebyl úplný, ale náš kurz zachází mnohem dál

Víc informací zde.                          3.490 CZK   (4 týdny)
 
Krajina kolem dokola Krajina kolem dokola
Instruktoři: Miro Pfliegel / Lubo Slunský
Krajinu fotografuje čas od času každý s nejrůznějšími prostředky schopnými vytvořit něco jako upomínkovou fotografii našeho okolí. Po ruce bývá mobil, tablet, v lepším případě kompakt a výsledek bývá hrdě nazýván krajinou s dovětkem „tady jsme byli na dovolené“. Naší snahou je ukázat, že fotografovat krajinu je tvůrčí dobrodružství jako jakékoliv jiné a že fotografovat krajinu znamená hodně vědět o světle a atmosféře prostředí, expozici, kompozici, hloubce ostrosti a použití vhodných velmi jednoduchých technických doplňků. S potěšením vám zpřístupníme taje krajinářské fotografie a zkušenosti nabyté po dobu čtyřicetiletého vzdělávání adeptů výtvarné fotografie.

Víc informací zde.                          3.490 CZK   (4 týdny)
Naučte sa pracovat s vaším externím bleskem – 'záhada' blesku odhalená Záhada blesku odhalena
Instruktoři: Bryan Peterson / Patrik Banas
Tento kurz jsme připravili tak, abychom zodpověděli vaše dotazy a za 6 týdnů vás při použití blesku přeměnili ze začátečníka na sebejistého experta. Budeme se zabývat základy, jako jsou závěrka a f/clona a jejich vzájemné vztahy v něčem, co mnozí znáte jako "fotografický expoziční trojuhelník Bryana Petersona" a jeho vliv při používání blesku.

Víc informací zde.                          4.990 CZK   (6 týdnů)
 
Dárkový poukaz Dárkový poukaz
Darujte dobrodružnou cestu do světa fotografie, plnou zážitků a kouzla okamžiku!
Kurzy Online Školy Perfektní Fotografie jsou psané jednoduchou formou, jsou zábavné a zároveň nabité obrovským množstvím informací, tipů a technik a plné skvělých fotografií.
Dárkový poukaz vám zašleme mailem. Následně už jen postačí, aby nás obdarovaná osoba kontaktovala, dohodneme všechny potřebné detaily.

Víc informací zde.

Způsob platby

Škola Perfektní Fotografie / The Perfect Picture School of Photography využívá platební prostředí PAYPAL, celosvětovou jednotku v online placení.

Pro zaplacení vybraného kurzu budete přesměrováni do zabezpečeného platebního prostředí PAYPAL. Platbu můžete uhradit po zadání údajů o vaší platební kartě, bez nutnosti vytváření účtu, nebo můžete využít váš stávající Paypal účet. Paypal akceptuje platební karty Visa, Mastercard a American Express. V rámci ČR můžete platbu uhradit i bankovním převodem. Více informací o platbě bankovním převodem přes Paypal najdete zde. Cena za kurz je vždy stanovena v Kč a v případě použití zahraniční karty (např. slovenská) bude hodnota kurzu přepočtena dle aktuálního kurzu vaší banky.

Bohužel, v této chvíli prostředí Paypal je dostupné pouze v anglickém jazyce, ale potřebné údaje jsou samo-vysvětlující. Více informací o platebním systému Paypal v češtině můžete získat po kliknutí na tento odkaz. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte okamžitě kontaktovat na info@ppsop.cz

Poskytovatel služby / Prodávající: Škola Perfektní Fotografie – The Perfect Picture School of Photography.
Obchodní název společnosti: Aperture Productions LLC, 3764 Exeter Ct, Ste 106, Palm Harbor, FL 34685, USA

Velmi nám záleží na bezpečnosti vašich osobních údajů. Z důvodu ochrany vašich dat používáme technologii SSL (Secure Sockets Layer) se 128bitovým šifrováním. Pokud váš prohlížeč podporuje SSL (drtivá většina dnešních prohlížečů to umí), tak informace, které nám poskytnete na zabezpečené stránce naší školy budou automaticky před posláním skrze internet zakódovány. Taktéž jsme obdrželi certifikaci od společnosti Thawte, Inc., která je lídrem v oblasti poskytování internetových certifikačních služeb.
fotosoutěže, fotovideá, informace a super foto komunita!
facebook Zadejte si nás k oblíbeným stránkám na Facebooku PPSOP Blog Perfektní Blog Školy Perfektní Fotografie

Autorská práva © 2012 Aperture Productions LLC. Všechna práva jsou vyhrazena
Přihlášení studentů PPSOP:
UŽIVATELSKÉ JMÉNO: HESLO:  
   
Zapomněli jste přihlašovací údaje?