Domů Kurzy Instruktoři Jak to funguje Doporučení Dárkový poukaz  
Nabízené kurzy
Jak fungují PPSOP kurzy
Základy
Týdenní lekce
Hodnocení a zpětná vazba
Otázky a odpovědi
Garantujeme spokojenost

 

Všichni v naší škole, od instruktorů, překladatelů až po tvůrce webových stránek, jsou náruživí fotografové. Žijeme a dýcháme fotografií, v noci sníme o fotografování.

Naše poslání je velmi jednoduché. Bez ohledu na to, jak těžké pro vás může být překonání fotografických nástrah, my vám je pomůžeme zdolat. Všichni ve Škole Perfektní Fotografie chtějí být osobně zodpovědní za to, že se vám bude dařit fotografovat tak, jak jste vždy chtěli. Nebudeme před vámi nic schovávat a to včetně toho, že se s vámi podělíme o tajemství používaná "profíky".

Pokud hledáte jasné a výstižné fotografické vzdělávání, BEZ veškeré té "technické hantýrky", tak se určitě budete chtít přidat k nám! Pokud hledáte SMYSLUPLNOU ZPĚTNOU VAZBU k vašim záběrům, která přijde ve správném čase, tak se určitě budete chtít přidat k nám! Pokud hledáte místo, kde NEBUDETE VE STRESU a prostředí, kde vás budou brát takového, jaký jste, tak se určitě přidejte k nám. Pokud hledáte kurzy, kde KREATIVNÍ MYŠLENÍ JE NEJEN VÍTANÉ, ALE DOKONCE PODPOROVANÉ, tak jste na správném místě! Nikde jinde není snaha získat perfektní záběr zábavnější, víc podnětná a víc ceněná jako právě zde u nás, ve Škole Perfektrní Fotografie. A co se týká vašeho plánovaného fotografického úspěchu, tak vězte, že všichni naši instruktoři sdílějí ten samý závazek:

 
ZKLAMAT VÁS NEPŘIPADÁ V ÚVAHU!

Bryan F Peterson & tým PPSOP.cz
fotosoutěže, fotovideá, informace a super foto komunita!
facebook Zadejte si nás k oblíbeným stránkám na Facebooku PPSOP Blog Perfektní Blog Školy Perfektní Fotografie

Autorská práva © 2019 Aperture Productions LLC. Všechna práva jsou vyhrazena
Přihlášení studentů PPSOP:
UŽIVATELSKÉ JMÉNO: HESLO:  
   
Zapomněli jste přihlašovací údaje?